Spetsialistile

AASTA 2018

 

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik otsib osalejaid turundust ja müüki toetava programmi teise paketti, mis valdkonnana keskendub turismile.

Olgu selleks sise- või välisturism; majutus või hoopis mõni seikluslik tegevus. Oluline on vaid see, et programmi kandideeriva ettevõtte põhitegevus toetaks otseselt (oma kogukonna) maailma paremaks muutmist. 
Programm on jagatud kolmeks osaks. Esmalt toimub probleemide kaardistamine, mõtestamine ning eesmärkide seadmine. Teises osas toimuvad müügi- ja turunduskoolitused, kus õpite praktilisi oskuseid ja saate juurde mõtteid, kuidas edasi liikuda. Kolmandas osas toimub praktilise turundusprojekti elluviimine/ettevalmistamine (nt kampaania, promovideo, visuaalse identideedi uuendamine vms). Meie eesmärgiks on pakkuda individuaalse lähenemise kaudu tuge ja abi teie organisatsiooni turunduseesmärkide elluviimisel.
Loe programmi ajakava ja tegevuste kohta täpsemalt siit.
Kandideerimine kestab veel 11. jaanuarini. Registreeri ennast juba täna: https://goo.gl/forms/gIJAqoVNhvRu7wv03
Küsimuste korral võtke ühendust Erkki Kubber (erkki@sev.ee, 59047365) või Andry Padar (andry@sev.ee, 5159829).

 


HARJUMAA TURISM osaleb MATKA messil Helsingis.

Harjumaa on esindatud Põhjamaade suurimal rahvusvahelisel turismimessil Helsingis EAS-i poolt korraldatud EESTI ühisel messipinnal, kus suurel laval tutvustav Harjumaa vaatamis- ja huviväärsusi Anneli Kana Metsanurme Külakeskusest. Veel esinevad Eesti laval LaitseRallyPark, kogu pere teemapark ja Vembu-Tembumaa lõbustuspark.
Infomaterjalidena on jagatakse messil Harjumaa turismikaarti.
Põhjamaade suurima rahvusvahelise turismimessi toimumiskoht on Helsingi messikeskus Messuaukio 1, 00520 Helsinki ja toimumisaeg 19.-21.jaanuar

 


Harjumaa Turism osaleb rahvusvahelisel turismimessil TOUREST 2018 „HARJUMAA ja TALLINN“ ühisel pinnal.
Meie ühist pinda „HARJUMAA ja TALLINN“ saate külastada
9.-11.veebruar Eesti Näituste messikeskuses Pirita tee 28.
Asume „Puhka Eestis“ hallis.